Loading

HİZMET GRUPLARIMIZ

ENDÜSTRİYEL FOTOĞRAFLAMA

Reklam, Tanıtım ve portföy oluşturmada firmaların Mevdut Ürün, Üretim, planlama, ve Mekan çekimlerini yapıyoruz.
Firmanızın hikayesini ve başarılarını fotoğraflıyoruz. E-Ticaret, ya da grorup şirketlerinin her alanda yaptığı çalışmaları görselleştirmek bizim işimiz..

ÖZEL FOTOĞRAFLAMA

İş yemeği, Davet, Seminer, Workshop, Evilik öncesi, Kişiye özel projeler, istediğiniz tekniklerle; Standart, Panoramik, HDR tekniği ile fotoğraflanmatadır. Projelerinize göre Havadan çekimler yapılmaktadır.

VİDEO PRODUCTİON

Reklam, Tanıtım, Özel projeler, Kurumsal ya da kişiye özel Pre Production - Production - Post Production olarak detaylı ve özenli hazırlanmaktadır. Projenin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, Profesyonel fotoğraflama ve Grafik tasarım süreçlerinide çalışmalarımıza dahil etmekteyiz.

WEB TASARIM HİZMETLERİ

Ticari, Portföy ya da Kişisel olarak oluşturulan tasarımlar inşa ediyoruz. Basit yapılardan, İçerik danışmanlığı, fotoğraflama olmak üzere sıfırdan projelendiriyoruz.

GRAFİK TASARIM HİZMETLERİ

Kurumsal ya da özel projelerinizin 2D ve 3D olarak bütün görsel tasarımlarını yapıyoruz.

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARI

Şirketin görünün bütün yüzü dediğimiz kurumsal çalışmalar, en başta kimlik oluşturma olmak üzere LOGO, KATALOG, KARTVİZİT, AFİŞ, BROŞÜR, MAİLİNG, olmak üzere, Antetli kağıt, Doslalık, Evrak, Not deferi, CD, USB, Promosyon ürünleri vb. çalışmalardan oluşmaktadır.

REKLAM & TANITIM

Katalog, Sosyal Media, Google, Dergi, Mailing, olmak üzere, Tüm Profesyonel Ekibimiz ve Ekipmanlarımızla, Reklam ve Tanıtımlarınızı yapıyoruz.

BASKI & UYGULAMA

Kurumsal Kimlik, Fuar, Tanıtım, ve kişisel çalışmalarınızı Cam, Metal, Plastik, pleksi, vinleks, Tekstil, Canvas, Naylon, Deri vb. meteryalleri üzerinde baskıya dönüştürüyoruz.
Tabela, Afiş, Roll-up, ya da daha ileri projeleriniz için;
Stor - Ayakkabı - Çanta - Duvar kağıdı, Tekstil üzerine Dijital baskı sistemi uygulayarak dilerseniz baskı halinde dilerseniz bitmiş ürün olarak teslim ediyoruz.